Index · · Forum (søg) · Blogs · Artikler · IRC · Billeder · Video · HWP · Spiki Tue, 11 Dec 2018 22:26 
 Seneste indlæg: [Andet] Borgerforslag - Jon Kanon (d. 19 October 2018)
Reklamer
Billeder fra USA - Sejberg - Sunday 14-11-2004 kl. 17:37link til denne blog
SejbergSå har jeg uploadet billeder fra min tur rundt i USA efter turen til sydamerika med Kaw - det drejer sig dog mest om det vestlige USA: Yellowstone, Nevada og California. Fra NV er der pics fra Las Vegas (of course!), Hoover Dam (007 Goldeneye), Grand Canyon og Death Calley, og fra CA er der bl.a. fra LA, Yosemite Nat'l Park, Sequoia Nat'l Park, King's Canyon Nat'l Park, Lassen Volcanic Nat'l Park, Lava Beds Nat'l Monument, Crater Lake (i Oregon) samt San Francisco. Billederne kan, sammen med alle de andre billeder fra mit år i USA samt vores (Kaw og mig) rejse i sydamerika, findes på http://photos.yahoo.com/jimmy_sejberg
Kommentarer
Andre blogs skrevet af Sejberg Vis alle blogs skrevet af Sejberg
Billeder fra USA - Sunday 14-11-2004 kl. 17:37
Hjemme igen - Wednesday 18-08-2004 kl. 20:12
Rejsebeskrivelser... - Thursday 24-06-2004 kl. 15:18
Mugroulade - Thursday 24-06-2004 kl. 00:39
Salida K&J - Thursday 03-06-2004 kl. 16:26
Kokainte - Friday 28-05-2004 kl. 14:38
Mormortrusser - Friday 28-05-2004 kl. 14:36
Så er der billeder fra Hawai'i - Friday 02-04-2004 kl. 23:29
Back from Hawai'i - Friday 02-04-2004 kl. 00:58
Back from New Orleans... - Wednesday 17-03-2004 kl. 21:19
Så er der billeder fra Washington, DC - Tuesday 17-02-2004 kl. 04:27
...at logge ind - Tuesday 13-01-2004 kl. 02:47
Ja den blog nedenfor var så fra mig... glemte bare - Tuesday 13-01-2004 kl. 02:46
Allans pornoparadis! - Friday 27-08-2004 kl. 16:26
Russerne er her!!!!!! - Sunday 26-10-2003 kl. 22:09
Hooters - Monday 13-10-2003 kl. 15:33
Hmm... - Wednesday 20-08-2003 kl. 22:00
Glemte lige noget... - Wednesday 20-08-2003 kl. 22:00
Så er jeg endelig kommet on-line! - Wednesday 20-08-2003 kl. 22:00
E-mail - Tuesday 22-07-2003 kl. 22:00
Reklamer
udgået pga. smovs
   Time: 0.0034880638122559 seconds Brugere - Ny blog - Ny artikel - changelog